Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shodil jsem počítač, teď není výstup na monitor(y)

Ahoj,
Vstával jsem od PC a zavadil jsem o kabelu ze sluchátek tak silně, že přepadl na bok (směrem od základovky)👌. Po té, co jsem ho zapl, neměl jsem obraz. Vypojil jsem periferie krom monitorů, resetoval takovou tu BIOS paměť (vyndal jsem knoflíkovou baterku), ale pořád bez úspěchu. Připojil jsem monitor rovnou na desku přes VGA a grafiku vyndal, ale pořád nic. Větráčky se všechny točí, ale notifikacni diody na skříni nesvítí. Speaker žádný kód nevydává.
Co je v hajzlu a jak to spravit ? Díky

Pokud to k něčemu bude, tak v PC je:
i5ka, myslím že hasswell
2x4gb adata DDR3
Radeon rx270x
Základovka b85-g41 PC mate

Bohužel nemám možnost jednotlivé díly odzkoušet v druhém pc.

To ze nesviti zelena dioda je divné. Nezbude než desku vytahnout a prohlednout pod lupou z obouvstran, pokud uvidis trhlinu na pcb je to jasné. Potom ram a cpu vytahnout vrazit znovu a skusit to zapnout venku "na krabici od bot" sroubovakem spojenim pinu pwr.

Neni zasekly reset mikrospinac? Neco urvaneho v usb? Zkus odpojit kabely od tlacitek, usb a led diod a zapnout to tim srubovakem jeste ve skrini.