Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foťák - soubory THM.

Dobrý den. Na disku ve foťáku (viz obrázek) pod každou fotkou či videm jsou soubory THM. Jistě tam mají svůj smysl, ale když fotku nebo video smažu, soubory THM tam zůstanou. Nechápu proč se nesmažou také. Musím ty soubory vymazávat současně, nebo to jde nějak upravit aby se to dělo automaticky? Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Proč by operační systém nebo total commander měl mazat tyto soubory? Jen foťák(a lidi) ví, že jsou související. Tím, že to neděláš ve foťáku, jsi přetrhnul tuto vazbu. Jak by bylo k vzteku, pokud mažeš soubor a oni se ti smazou jiné?

Já myslel, že to maže fotákem, z toho plynuly moje bláboly o vadném software foťáku (což se samozřejmě stát může). Z počítače samozřejmě musí smazat všechno ručně, páč ten ví prd, co k tomu ještě patří. Foťáky mají ještě několik přehršlí různých indexů a rejstříků (aby to foták rychleji našel).