Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejede TV Prima

Dobrý den,
jen by mne zajímal postřeh k tomuto problému.
TV Samsung nová pů roku
Poskytovatel Nej TV
Základní nabídka
Doteď jelo komplet všechno, vše je zaplaceno. V celém domě Prima jede za stejných podmínek u mě ne.
Restart - továrko - účet - vše znovu - automatické ladění - vše jede kromě Primy:-))
Píše zkontrolovat kartu, ale ta jede normálně, kromě teda té Primy.
Děkuji za postřehy

"Píše zkontrolovat kartu, ale ta jede normálně, kromě teda té Primy." - "Poskytovatel Nej TV" - jak to spolu souvisi? Mate teda IPTV, a v ni vam nejede Prima, nebo vam nejede stelitni prijem = karta je Skylink/Freesat/DigiTV??? Je to nejake zmatene. Mate tam nejakou kartu, jakou a proc?

Pokud je to kabelovka= podmineny prijem DVB-C, a mate v televizi CAM modul a v nem onu kartu, ano muze byt problem "v karte", teda spis ze se u ni nezaktualizovaly opravneni = vyridit s nima, vysvetlit co nejde, " jsem zakaznik XY, nejede Prima, delejte s tim neco" - meli by na kartu poslat aktualizaci opravneni. (v DVB vysilani se mimo jine otaci dokola balik dat s temihle servisnimi udaji)