Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synology HTTPS

Dobrý den.
Potřeboval bych se na svůj Synology NAS připojovat přes chráněhou HTTPS, ale za boha mě to nejde zprovoznit.
Postupoval jsem podle návodů výrobce, které jsou pro mě pochopitelné ale i přes to, bez úspěchu.
Vytvořil jsem si doménu i certifikát přes Let´s Encrypted, ale chrome mi pořád hlásí že je to nezabezpečené.
Nevím jestli může být problém třeba v portech, nebo tak něco (jsem tím nepolíben), každopádně, to není tak lehké, jak to vypadalo.
Za každou srozumitelnou radu budu vděčný
postupuji podle tohoto návodu
https://www.synology.com/cs-cz/knowledgebase/DSM/tutorial/Network/How_to_enable_HTTPS_and_create_a_certificate_signing_request_on_your_Synology_NAS

Díky

nedostanu, objeví se mi pouze ta prázdná stránka poskytovatele
ale když napíši pouze rxxxa:5001 , tak se tam dostanu ale mezitím mi chrome vhodí tuto stránku

Vaše připojení není soukromé
Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu rehulka (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Pomozte se zlepšováním bezpečnosti na webu tím, že do Googlu budete odesílat adresy URL některých navštívených stránek, omezené informace o systému a část obsahu stránek. Zásady ochrany soukromí
Server nedokázal prokázat, že patří doméně rehulka. Jeho bezpečnostní certifikát pochází z domény rehulka.synology.me. Může to být způsobeno nesprávnou konfigurací nebo tím, že vaše připojení zachytává útočník.

Pokračovat na web rehulka (nespolehlivý)

V děcáku mám android TV (tu chybu už nikdy neudělám) a protože mám na NAS pohádky, tak chci aby si to mohli pouštět přes DS Video.
Na samsungu to jde v pohodě, ale na android TV vyžaduje aby to jelo přes HTTPS.
To je ten hlavní aktuální důvod.
Koketuji s myšlenkou, že zkusím i vzdálený přístup na NAS a předpokládám, že k tomu je https lepší.