Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wi-fi, Windows 10

Ahoj
Poradí prosím někdo s nastavením wi-fi? Máme stolní počítač s Win 10, koupili jsme včera repasovaný. Vše bylo ok, a druhý den z ničeho nic přestalo fungovat internetové připojení.
Už jsem zkoušel ovladače, restart sítě, různá nastavení DNS serverů podle návodu, bohužel bez úspěchu.
(Také jsem chtěl zkusit ´zapomenout´ síť a znovu připojit, ale nešlo to, v seznamu známých sítí nemám nic.)
Jde o USB wi-fi adaptér TP-Link.
Máme ještě notebook a telefony, a tam wi-fi šlape dál.
Síť se zobrazuje ale nelze se k ní připojit, je tam symbol zámku.
L

Tohle se mi podařilo zkopírovat, jestli to pomůže

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : DESKTOP-7QVA817
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Ethernet adapter Ethernet:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) 82579LM Gigabit Network Connection
Physical Address. . . . . . . . . : F0-92-1C-E7-0E-76
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8188EU Wireless LAN 802.11n USB 2.0 Network Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : D0-37-45-73-C4-9E
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 2:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #4
Physical Address. . . . . . . . . : D2-37-45-73-C4-9E
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 13:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #5
Physical Address. . . . . . . . . : D0-37-45-73-C4-9E
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

ok, takže CD k ničemu.

vidí aplikace nějaké wifi sítě?
No na notebooku většinou vidím ještě souseda. Na PC které bych rád zprovoznil vidím jen tu naši a to ještě s tím zámkem, který mě irituje (na tom NB jsem připojený a žádný zámek se tam nezobrazuje)

doufám že to není 2cm zastrkávací krám bez antény
Ano, je to bohužel tak (TP-Link TL-WN725N 150Mbps Nano Wifi N USB Adapter)

Zrejme si prekladal do aleluja USB wifi medzi všetkými šaltrami v mašine
Ano to byl jeden ze zoufalých pokusů o zprovoznění

Čistá inštalácie W10 z bútovacieho ISO...
Počítač je asi den starý, koupený repasovaný, žádné instalace mi k tomu nedali

Zmazať v Registroch veškeré kľúče pre wifi USB TP Link
Poradíte prosím kde to v registrech najdu?

Stačí teda hledat ovladač na netu, nebo musím odtáhnout comp k routeru?