Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání hry fortnite

Dobrý večer, potřebuji poradit ohledně hry fortnite už mi zpuštění hry je hra takova „zpomalená až sekavá“ a při hraní ani nemluvim je to takové zasekané neplynulé a nedá se to hrát, přitom v jiných hrách tento problém nemám! Zkoušel sem přeinstalovat windows (čistá instalace z flešky) a aktulizovat ovladače grafické karty a nepomohlo! Dále už si nevím rady tak píši sem. FPS jsou v normě podle videí na youtube, a ihned po zpuštění hry mám místo počítače letadlo a při hraní je počítař opravdu horký a hlasitý! Zde můj PC-https://www.czc.cz/0vbd4af3asjrea1p45vf3efq0e/seznam grafická karta RX 570 8GB OC Armor.

v jiných hrách tento problém nemám!

Záleží v jakých jiných hrách. On je rozdíl mezi Minama a Doomem Ethernal.
Pokud je počítač horký a hlasitý nabízí se otázka, zda je odborně instalováno chlazení a zda funguje v pořádku.

Jinak obecně, záleží taky na rozlišení hry, a na tom jaké ostatní hry tam jedou bez problému.