Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání a zapínání PC

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit. PC se samovolně vyplo u hraní hry. Naběhnout se mu už nepodaří. Nenajede ani bios, nez stačí najet dojde opět k vypnutí a takhle pořád dokola. Nenapadá někoho jakým směrem se vydat?

:-D já to věděl, že to neni zdroj

Víš co si myslim že to je, vařim z vody, to tvoje vodní chlazení nebo GPU

------------------------------
Odpoj disk, aby vůbec nenajel do Windows - to ted neni důležitý.

1 - odpoj F-panel na desce, zapni PC třeba šroubovákem

2 - zkus bez GPU + odpoj externí napájení 2x8 pin ---- jestli se PC bude chovat stejně (zapne vypne)

3 - odpoj vodníka - napájení ----------------- jestli se PC bude chovat stejně (zapne vypne)

Kdyz bude odpaleny procesor, tak bych o tom uvazoval. Jinak je to vetsi investice nez deska pro tu i7. Porad ta i7 je procesor za desitku a kdyz bude ok, tak ji nebudu vyhazovat. Je na prd ze to nezjistim hned, ale musim nejprve poridit desku a vyzkouset to