Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako natiahnuť nový soft do tabletu LG?

Manželka má starší tablet LG - V490V s o.s. Android 5.0.2. Keďže novšie verzie Magio Go v ňom už nefungujú, lebo si vyžadujú Android 6 a vyššie verzie, pýtam sa, či je možné nainštalovať do neho vyššiu verziu Android? Nedávno som preinštaloval o.s. v Android tv boxe X96 mini zo sedmičky na deviatku a funguje spoľahlivo. S tabletmi LG skúsenosť zatiaľ nemám.

prepac, ale ja ozaj neviem ci si uz komplet retardovany alebo to iba hras, ale ved NAVOD MAS NA HNED PRVOM LINKU! VRATANE OBRAZKOV, VIDEA, TOHO TVOJHO SPECIALNEHO PROGRAMU, VSETKO JE TAM NAPISANE AKO PRE IDIOTOV a ty sa tu dva dni pytas dokola na hluposti miesto toho, aby si nieco vobec skusil urobit.

Ja zase neviem, či sa do poradne nedostal blázon, ktorý si myslí, že zjedol všetku múdrosť sveta. Tak sa totiž správaš. Ten návod pre neskúseného nestojí za nič: Stiahnite si súbor firmvéru a špeciálny program
Spustite program
Vyberte požadovanú verziu firmvéru
Dodržujte všetky pokyny z archívu
Kto to robí prvý raz, z toho nevie zistiť, kam má stiahnuť firmvér a špeciálny program - do tabletu alebo ntb?
A keď sa mu ozve taký "odborník" ako si ty, je z toho hotový.
Pre budúcnosť: Ak nechceš poradiť tak aspoň nezhadzuj pýtajúceho. Keď to neovláda, tak sa asi pýta. Na to sú tu poradne.

a preco sa chystas robit upgrade ak o tom nemas ani najmensie tusenie? ja tiez nejdem menit tyce stabilizatora na aute ked o tom nemam ani sajnu. dostanes navod, si pomalsi? do tabletu alebo ntb? a co tak to skusit? co tak pouzit vlastny mozog a nieco sam od seba vyskusat? logicky kam asi program nainstalovat, hmm? keby si napisal, OK< dik za navod, idem sa do toho pustit, ak sa vyskytne problem ozvem sa tak ta plne respektujem. ale takto ta mam iba za uplakane dieta bez vlastneho rozumu.

Pozri si moju prvu odpoved. opakujem, na linku je AJ PROGRAM AJ FIRMVARE, aj navod. je tam vsetko. co konkretne si z toho navodu uz skusil a v com konkretne je teraz problem? burning program - program na vypalovanie, ty ides vypalovat CD alebo DVD? ktorý ho do ntb stiahne - burning program stiahne do notebooku? prosim nezhadzuj sa este viac.