Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crahse hry

Zdravim mam takovy problem dlohodobe hraju jednu hru na stejne sestave ... a hra zacala crashovat to by u tehle hry nebylo nijak neobvykle (jedna se o ARK survival Evolved) jenze se mi zacalo stavat ze hra se zacala behem hrani dost sekat byl tam dost vyrazny fps drop a zhorsovalo se to az to schodilo celou hru a zacal jsem dostavat hlasku "out of video memory trying to allocate a rendering resource." + Nejaky keci o tom at se ujistim ze mam sestavu co to utahne ...reinstaloval jsem system i hru ... a vse bylo chvili OK ale uz je to tu zas ... nasel jsem na internetu navod na nejake "vypnuti strankovani" jenze to funguje jen docasne a sem tam k nejakemu crashi dojde stejne ...jinak drivery mam aktualni a nic uz sem od te doby nemenil ani po SW ani po HW. Dle obrazku 2 je videt ze mi opravdu neco precerpa virtualni pamet je tam i videt ze mam spustenou hru , mozilu a discord ... mozna jeste neco ted nevim ktery presne screen sem pripojil ... diky za rady...

tak dnes po znova po ciste instalaci zatim vse ok uvidime jestli se to casem zas nejak projevi ... takze problem asi nekde mezi zidli a stolem XD nebo mozna ten windows build ted mam aktualne jiny nez kdyz sem mel potize nebo mozna nejaka ms aktualizace tezko rict ...vsem moc dekuji za pomoc , pokud by se to jeste nejak projevovalo dal obratim se tu zase na vas :)