Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 25000,-

Zdravím, mohl by mi tu prosím poskládat PC sestavu vč. monitoru (27'') a periferii? Sestava bude primárně využívána na internet, filmy a občasné hraní nečekám žádný high-end.
Skříň by měla být nejlépe RGB i vnitřek. HDD 1TB na data 120gb M2 ssd na disk. Děkuji :)

Podle me to je nerealne. Kdyz odectes tak 6-7 za monitor, tak se dostanes na rozpocet 18. Ramky+zdroj+skrin mas dalsich 5. Potom ti zbyva na procesor, gpu, zakladni desku 12-13. A kde jsou ty rgb kraviny a dalsi veci. Zalezi co na tom chces hrat a v jake kvalite. Hrat se da na ledascem. Ja uz bych si na hry pc zrejme nekoupil. Konzole je pohodlnejsi cesta.

TN panel bych si v dnesni nabidce rozhodně nekoupil. Hodnota jasu take neni z nejlepsich. Jasne nejaky svuj ucel to splni, ale kdyz do toho koukas kazdy den, tak bych do toho nesel.

To co zminujes ty rozjedes na jakemkoliv obycejnem pocitaci. Na to nepotrebujes herni pc. Samozrejme je to muj nazor a muzes se rozhodnout jinak