Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 25000,-

Zdravím, mohl by mi tu prosím poskládat PC sestavu vč. monitoru (27'') a periferii? Sestava bude primárně využívána na internet, filmy a občasné hraní nečekám žádný high-end.
Skříň by měla být nejlépe RGB i vnitřek. HDD 1TB na data 120gb M2 ssd na disk. Děkuji :)

Podle me to je nerealne. Kdyz odectes tak 6-7 za monitor, tak se dostanes na rozpocet 18. Ramky+zdroj+skrin mas dalsich 5. Potom ti zbyva na procesor, gpu, zakladni desku 12-13. A kde jsou ty rgb kraviny a dalsi veci. Zalezi co na tom chces hrat a v jake kvalite. Hrat se da na ledascem. Ja uz bych si na hry pc zrejme nekoupil. Konzole je pohodlnejsi cesta.