Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdielanie obrazu z PC do TV

Zdravím, kúpil som si novú SMART TV a chcel by som z môjho PC do neho zdieľať obraz. Ak sa pripojím cez wifi z PC na moju sieť tak to funguje, avšak wifi pripojenie nie je tak úplne stabilné a nevyužíva plnú rýchlosť internetu takže mám PC pripojené cez LAN kábel. A v takomto prípade už neviem ako zdieľať obraz z PC do TV, síce som pripojený na tú istú wifinu, avšak nedokážem sa pripojiť na tú TV. Dá sa to nejako urobiť ?

No aby som to upresnil, tak z PC som pripojený na router prostredníctvom LAN káblu (ethernet), a z TV som pripojený na router prostredníctvom wifi. Ak som pripojený z PC na router cez wifi tak dokážem dať pomocou "Premietať" vo Windowse obrazovku na svoj TV. Ak nie som pripojený cez wifi ale cez LAN tak mi to nefunguje.

Napíš akú TV si vlastne kúpil.
Napr.:Ja mám android TV Phillips 43PUS6412/12.
Na nej mám nainštalovaný "Steam Link". Cez tú aplikáciu môžem vidieť obraz môjho PC a dokonca môžem hrať hru na TV s gamepadom pripojeným k TV. PC mám pripojený na net cez kábel. TV funguje aj cez wifi, aj cez kábel.

Súhlasím s Luciferom - smola. Steam Link pre WebOS neexistuje (zatiaľ).

Napadá mi niekoľko možnosti (nemám TV LG - neodskúšané):
a) pripojiť PC aj TV ethernet káblom a vyskúšať "Premietať", ktoré si spomenul vyššie
b) Steam Link nainštalovať do mobilu a zdieľať obrazovkou mobilu s TV (netuším aká bude kvalita obrazu alebo odozva - neskúšal som)
c) dokúpiť "android box" - pripojiť k TV a v ňom používať Steam Link
d) vyššie spomenuté - prepojiť PC s TV HDMI káblom