Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdielanie obrazu z PC do TV

Zdravím, kúpil som si novú SMART TV a chcel by som z môjho PC do neho zdieľať obraz. Ak sa pripojím cez wifi z PC na moju sieť tak to funguje, avšak wifi pripojenie nie je tak úplne stabilné a nevyužíva plnú rýchlosť internetu takže mám PC pripojené cez LAN kábel. A v takomto prípade už neviem ako zdieľať obraz z PC do TV, síce som pripojený na tú istú wifinu, avšak nedokážem sa pripojiť na tú TV. Dá sa to nejako urobiť ?

Napíš akú TV si vlastne kúpil.
Napr.:Ja mám android TV Phillips 43PUS6412/12.
Na nej mám nainštalovaný "Steam Link". Cez tú aplikáciu môžem vidieť obraz môjho PC a dokonca môžem hrať hru na TV s gamepadom pripojeným k TV. PC mám pripojený na net cez kábel. TV funguje aj cez wifi, aj cez kábel.

Súhlasím s Luciferom - smola. Steam Link pre WebOS neexistuje (zatiaľ).

Napadá mi niekoľko možnosti (nemám TV LG - neodskúšané):
a) pripojiť PC aj TV ethernet káblom a vyskúšať "Premietať", ktoré si spomenul vyššie
b) Steam Link nainštalovať do mobilu a zdieľať obrazovkou mobilu s TV (netuším aká bude kvalita obrazu alebo odozva - neskúšal som)
c) dokúpiť "android box" - pripojiť k TV a v ňom používať Steam Link
d) vyššie spomenuté - prepojiť PC s TV HDMI káblom