Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se mi přihlásit na PayPal

Dobrý večer. Nejde se mi přihlásit na Paypal. Píše to ,,Bohužel se nám nepodařilo potvrdit že jste to vy". Problém asi bude v tom, že jsem už déle jak rok paypal nepoužil ani se nepřihlásil. Co teď s tim? Podpora je v angličtině bohužel. Děkuji za odpovědi.

Kravina. Na co bude mit dva ucty? Aby jej to stalo potom penize. Paypal od noveho roku zpoplatni neaktivni ucty. Jinak mam problem, ze mne nejde obnovit heslo na paypal. Dlouho jsem jej nepouzil a chtel ucet zrusit. Hlaska "neco se u nas pokazilo" a konecna. Podpora jde zkontaktovat pouze pro prihlasene. Je to slepa ulicka. Podle me zamer paypalu ktery je v dnesni dobe k nicemu vytriskat nejake budouci posledni penize

jsem to z legrace zkusil, pokud nemám zadaný telefon u paypalu, můžu jejich ověření přeskakovat dál a směle zaplatím bez sms. no, snad dělám dobře.

tazatel co se vůbec nepřihlásí ke starému účtu asi toto neřeší. ale pokud nemá na starém účtu žádné peníze, nemusí ho už zajímat a zaregistruje se znovu. (asi za nových, povinně bezpečnějších podmínek)

Zdravim, resim stejny probelm. Stale jen hlaska "Bohužel se nám nepodařilo potvrdit, že jste to vy" nebo "Něco se u nás pokazilo, zkuste to později". Podarilo se nekomu vyresit? Rad bych mel tuto uzasnou sluzbu z krku. Diky

Diky za rychlou dopoved. Mam uz ucet hodne dlouho a zrejme tim padem bude problem, ze jsem nikdy telefonicke overovani nepouzival a telefon jsem pri zakladani nezadaval.
Bohuzel jejich helpdesk kompletne nefunguje. Jak FB chat, tak prazske i americke tel cisla jsou automaty pres ktere se nikam nedostanete :/