Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se mi přihlásit na PayPal

Dobrý večer. Nejde se mi přihlásit na Paypal. Píše to ,,Bohužel se nám nepodařilo potvrdit že jste to vy". Problém asi bude v tom, že jsem už déle jak rok paypal nepoužil ani se nepřihlásil. Co teď s tim? Podpora je v angličtině bohužel. Děkuji za odpovědi.

Zdravim, resim stejny probelm. Stale jen hlaska "Bohužel se nám nepodařilo potvrdit, že jste to vy" nebo "Něco se u nás pokazilo, zkuste to později". Podarilo se nekomu vyresit? Rad bych mel tuto uzasnou sluzbu z krku. Diky

Diky za rychlou dopoved. Mam uz ucet hodne dlouho a zrejme tim padem bude problem, ze jsem nikdy telefonicke overovani nepouzival a telefon jsem pri zakladani nezadaval.
Bohuzel jejich helpdesk kompletne nefunguje. Jak FB chat, tak prazske i americke tel cisla jsou automaty pres ktere se nikam nedostanete :/