Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD FSC 24" - kolisajici podsvetleni

Dobry den,
mam nasledujici problem. Pred prar dny jsem si koupil dva 24" monitory FSC. (Akce v DATARTU, ELEKTROWORLD) - cena 5990,- vcetne DPH. Podle me super akce.
S monitorama jsem spokojenej... teda az na jednu vec s kolisajicim podsvetlenim. Netusim proc. Cas od casu ztmavne podsvetleni na monitoru. Jak na jednom tak na druhem - ne soucasne! Nevite co by to mohlo zpusobovat??

Diky
Změna předmětu, původně: LCD FSC 24" (Arpád Grha) (Kráťa)

No dobre dobre... ja chapu, ze to nebude asi 100% kvalita, ale porad to neresi ten problem. (podle slov managera v tom obchode to prodavaji jako dotovane... moc mu neverim, ale tvrdil to.) Navic sem uz jeden reklamoval kvuli tehle veci - pochybuju, ze by 3 stejny ks meli stejnou vadu. (ted mam kazdy z jinyho obchodu - jina serie).
Hledal sem na netu neco podobnyho a vazne sem nenasel nic co by se parametrama a cenou aspon trochu priblizovalo. Navic si myslim, ze by FSC nevypustil kde jakej shit.

Ano 500 jich má stejnou vadu (v továrně jim usnul jeden maník na noční u pasu), proto jsou za tu cenu v akci, aby se to alespoň prodalo a nevyhodilo. I kdyby to reklamovalo 70 % zákazníků, stále je to výdělek a nemusí se platit za odpad.
O jakou vadu jde ti však nikdo neřekne. A nemusí to vědět ani manager obchodu, jelikož mu to neřekne ani výrobce. Ten jim to prostě nabídne za desetinu ceny a nediskutují o tom proč.