Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi router - ubrání výkonu

Ahoj kvuli vyzarenymu vykonu jsem z routeru odmontoval jednu antenu ze dvou (jelikoz potrebuju dosah signalu jen na docela kratkou vzdalenost ) nevite jestli to muze routeru nejak uskodit nebo vlivem neprizpusobeni vstupu a vystupu nejak ovlivnit vysilany signal z druhe anteny atd.

jinak mam router linksys WRT54GL a jeste bych se chtel zeptat jak se u tohoto routeru vypina wifi nejak jednoduse abych nemusel treba prekopavat celej firmware.

Diky
Změna předmětu, původně: Wifi router (Arpád Grha) (Kráťa)

Tak na ty clanky se vykasli :-D lidi maji zarizeni na 2.4GHz za uchem 24hodin denne a taky je to jeste nezrentgenovalo. Ne, to jsou tak male vykony, ze to nema vubec zadny vliv. V noteboocich je antena v displeji, jak daleko myslis, ze jsi od nej? metr? nekdy ani to ne. Bluetooth funguje taky na 2,4 GHz.

Jakekoli clanky tohoto typu odkazujici se na jeden spekulativni pripad akorad plasi lidi.

Nasel sme taky tenhle odkaz nekde akorat s upgradem firmaware nemam moc zkusenosti

presne jak napsal tomaton... nejdriv je ale nutny tam ten firmware nahrat... dd-wrt.com je to verze broadcom generic... nejdriv doporucuju nahrat mini, potom teprve standard, popr jinou.

a na ty strance sem nasel odkaz na tohle

http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/downloads/stable/dd- wrt.v24%20SP1/Consumer/Linksys/WRT54GL_1.1/dd-wrt.v 24_mini_wrt54g.bin

Vzhladom na to ze koncak ma riaditelnu uroven a prijimac pouziva RC kalibraciu je dost velky predpoklad, ze pri odpojeni dojde automaticky k utlmeniu vykonu do koncaku.
Nikdy nevysielaju/prijimaju sucastne dve anteny, takze ked jednu odpojis maximalne budes mat trocha vetsiu chybovost...