Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi router - ubrání výkonu

Ahoj kvuli vyzarenymu vykonu jsem z routeru odmontoval jednu antenu ze dvou (jelikoz potrebuju dosah signalu jen na docela kratkou vzdalenost ) nevite jestli to muze routeru nejak uskodit nebo vlivem neprizpusobeni vstupu a vystupu nejak ovlivnit vysilany signal z druhe anteny atd.

jinak mam router linksys WRT54GL a jeste bych se chtel zeptat jak se u tohoto routeru vypina wifi nejak jednoduse abych nemusel treba prekopavat celej firmware.

Diky
Změna předmětu, původně: Wifi router (Arpád Grha) (Kráťa)

Vzhladom na to ze koncak ma riaditelnu uroven a prijimac pouziva RC kalibraciu je dost velky predpoklad, ze pri odpojeni dojde automaticky k utlmeniu vykonu do koncaku.
Nikdy nevysielaju/prijimaju sucastne dve anteny, takze ked jednu odpojis maximalne budes mat trocha vetsiu chybovost...