Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp ntb samovolny rezim spanku -prosim radu

Dobry den, prosim o radu.. Poridil jsem otci starsi ntb ciste na pouzivani skype/youtube. (Hp elitebook 840 windows7) v rezimu napajeni jsem nastavil vsechny polozky na nikdy ovsem i tak se po cca pulh( nedokazu rict presne) ,,hodi,,ntb do rezimu spanku ..mohl by mi nekdo poradit v cem je hacek co delam spatne/co nastavit jinak? Mockrat diky Franta

Nejsem ted doma budu az tak za 2h ..system je uplne cistej (nove nainstalovany) a nastavoval jsem to ciste v nastaveni systemu napajeni a rezim spanku ..vsechny 4kolonky jsem dal nikdy ..screen/fotku dodam jak budu doma ..
Edit: power managment asi nainstalovany neni predpokladam myslel jsem ze nic takoveho neni potreba pokud to nastavim klasicky jako u stolniho pc v systemu(prvni ntb doma)

Háček může být i v předvolbách, obvykle tam jsou tři - vysoký výkon, úsporný režim a doporučené nastavení HP, je potřeba měnit tu, která je aktivní nebo si vytvořit vlastní. Může to být ono ale také nemusí (je dost nepravděpodobné, že by člověk toto přehlédl).

Správa Napájania,

....lehoty sleep v prípade, ak sprkenetý, stvrdnutý, zaspatý geront čumí do monitora bez príslušnej akcie a rakcie. (pohnutie myšilínom, zmenou browsera, zrakom, honením si honimíra gvenga)

Prehriaty HW.