Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp ntb samovolny rezim spanku -prosim radu

Dobry den, prosim o radu.. Poridil jsem otci starsi ntb ciste na pouzivani skype/youtube. (Hp elitebook 840 windows7) v rezimu napajeni jsem nastavil vsechny polozky na nikdy ovsem i tak se po cca pulh( nedokazu rict presne) ,,hodi,,ntb do rezimu spanku ..mohl by mi nekdo poradit v cem je hacek co delam spatne/co nastavit jinak? Mockrat diky Franta

Správa Napájania,

....lehoty sleep v prípade, ak sprkenetý, stvrdnutý, zaspatý geront čumí do monitora bez príslušnej akcie a rakcie. (pohnutie myšilínom, zmenou browsera, zrakom, honením si honimíra gvenga)

Prehriaty HW.