Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnutí 5.1 zvuku pouze systémově. Jednostranná hluchota

Zdravím,
mám jednostrannou hluchotu. A chtěl jsem použít ASUS sonic Radar. (ukazuje směr zvuku odkud jde - hlavně pro hry)
Ovšem ten funguje pouze s 5.1 surroundem.
Jak nastavím systémově 5.1 zvuk když mám jen stereo sluchátka ? Dá se to nějak ?
Příjde mi totiž nesmyslné kupovat 5.1 sluchátka když je nevyužiji.

Děkuji za odpovědi.

Zdá se že v případě externí zvukové karty program uvnitř pc nedokáže promítnout zvuk který jde přes zvukovku... Asi nějak nedokáže ten zvuk poslat zpátky nebo já nevím.
cloud 2 hyperx (nebo ta zvukovka je jen emulátor aby dal pocit surround) Když připojím sluchátka s tou zvukovkou tak program ani nepípne a nezobrazuje zvuk.