Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém z vypalovačkou - málokdy se mi povede ať už zkopírovat nebo vypálit film

Dobrý den,mohli by jste mi prosím pomoct z mým problémem?Mám vypalovačku ASUS DRW-1608P3S a málokdy se mi povede ať už zkopírovat nebo vypálit film.Neměla bych to říkat,ale stahuji si filmy z netu a když ho v Neru nebo v ConvertXto DVD překoduji tak ho často krát nevypálím.Ukáže se mi okno o tom že byl vytvořen chybový protokol.Přitom kamarádka vypálí úplně každý film.Už jsem z toho nešťastná protože těch dvd co jsem zničila,to si nedovedete představit.Ještě jednou Vás moc prosím o radu.Děkuji předem a přeji hezký den Ungerová
Změna předmětu, původně: Mám problém z vypalovačkou. (Arpád Grha) (Kráťa)

...Byl vytvořen nějaký log. Jaký?
---
Použij program, který komunikuje podrobně.
--
Stáhni ImgBurn (+češtinu)- češtinu nastavíš v settings
Spusť a z menu vyber Zapsat soubory/adresáře na disk
Vlož prázdné DVD-RW (RW, ať nezničíš další disk)
Vyber nějaké soubory a adresáře - dej vypálit (největší tlačítko)
Bude ti formátovat RW a vypalovat - dole bude zobrazen log - při neúspěchu sem log zkopíruj.
----
Používáš Nero i ConvertXto DVD - oba mají své vypalovací motory, convert má dokonce vynikající. ImgBurn umožňuje použití i jiných motorů a dokonce změnit pořadí zavedení ovladačů. Vyzkoušej základní postup a dej vědět s logem.

Tak u toho ConvertXtodvd bylo napsáno:REPORTING INVALID ADDRESS FOR WRITE DURING RECOVERY TRYING TO CONTINUE.Počítačům moc nerozumím,a většinou jsem vedle z toho co ostatní machři píšou,asi nechám vyměnit vypalovačku.