Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB problém s novým větráčkem

Koupil jsem na svůj DELL D630 nový větráček Forcecon, ten starý měl vylámané lopatky. No tenhle nový nechce běžet konstantně, vždy se zapne jen na jednu sekundu a pak 5 sekund pauza, takže nic neuchladí. Nějaké rady ? Třeba jak ho zapnout na plno ? , vyšší hluk mi nevadí :)

A ten nový větráček ma nějaký popisek ? Má stejné technické paramtery jako ten předchozí ?
Při spuštění tvého notebooku, můžeš při mačkání F12 vyvolat servisní menu pro diagnozu "One Time Boot Menu" → "PSA" dagnostika, uvidíš jestli ti nevrátí nejaké chyby.
Jestli problemy začali po výměně , problém může být jen v tom FAN, napájecího profilu. Popřípadě zkus alespoň obnovit nastavení BIOS, třeba tak dojde k redekteci.