Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno reinstal Windows 10 Enterprise

Dobrý den,
prosím o info.
Mam notebook originálně s win 8. Po upgradu je tam win 10.
potřebuju udělat novou instalaci. Je možné nahrát z media ihned win 10 aby mi to vzalo klíč?
A druhá vec. Klíč neni od spodu nalepen je možné toto číslo nekde v PC nalézt než to smazu.
děkuji

Změna předmětu, původně: reinstal windows 10 (host)

Myslím že to můžeme uzavřít bez dalšího podrobného rozebírání.

Na notebooku s originálem Win 8 je špatná verze windows 10 čili špatně licencovaný.
Asi by měl fungovat postup že zkusíš nainstalovat Windows 10
z flesky na https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10
a pokud to klíč nenajde uložený v HW z předminulé instalace tak zadat tam ten originální klíč k windows 8 jak radí host.

Dál prosím jen k věci jinak to zamknu. MAK, KMS , medicíny na Uloz.to a podobné detaily si řešte v poště.

ok. děkuji vsem za ready. Nejednoduši bude čistá instalace win 10. A bud se to aktivuje samo podle biosu nebo vytahnu klíč z biosu. Pokud ne tak so zaplatí nový digitalní klíč. Pokud bude disk stale blbnout tak ješte SSD disk navíc. děkuji všem. A vyřídím jí že ten co ji to preinstaloval je koko...t. díky