Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No ňáká instrukce na adrese

Nadarala
Já vím, že sem píšu takovou chujovinu ale tak se zeptat můžu.
Cca 1-2x denně při prohlížení novinek na Seznamu se mi objeví tohle - INSTRUKCE NA ADRESE 0x02443912 ODKAZOVALA NA ADRESU PAMĚI 0x02567d84.
( to PAMĚI neni moje chyba, to tam je)
Děkuji všem, co se ozvou, díky, a nadár;-)

loading...

Antivirů je spousta, některý i zadara, třeba free.avg.com (neinstaluj LinkScanner) nebo www.free-av.com (při aktualizaci vyskakuje reklamní okno, což se dá přežít). Záměrně nezmiňuju Avast, nesnáším ho :-D NOD32 má trial verzi na 30 dní, na proskenování to stačí.

Ale není jistý, že je tam vir, spíš si pročti ten odkaz co jsem tu dal.

A sorry za záměnu Male/Female, mám dceru Petru a říkám jí Peťula :-D

Ano, jsem tu. Pokud čtu správně, na nic se neptá. Tak jsem apoň udělal radost a vyjádřil se.

Já se na to dívám takhle: tazatel řeší nějakej problém. Chce odpověď zdarma. Pokud nemá ani tolik slušnosti popsat problém (což není tento případ) či položit dotaz (což je tento případ), pak... Pak vlastně nic.

Pavel

Ne. V příspěvku není věta, jejíž zakončení otazníkem by z ní udělalo větu tázací.

Tahle degradace konverzace mě vážně žere. Někteří neumí pozdravit, někteří se chovají jako hulváti, někteří nedokážou formulovat dotaz, někteří neodpovídají na doplňující otázky řešitelů, někteří neumí psát aspoň na úrovni devítiletýho dítěte atd.

Autor ať toto nevztahuje na sebe.

Pavel

MaSo, zase to tak nepřeháněj. Já Pavla celkem chápu (tyto jeho argumenty mají jistou váhu), navíc každý z nás má "své mouchy" (nikdo nejsme dokonalí) a nemyslím, že bysme se měli navzájem takto urážet. Pavel slušně vyjádřil svůj názor, ty s ním můžeš nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co se s tím dá dělat.

to je bohužel jisté, že se na nějakém fóru brzo ozveš, takže ani nezoufám.

člověk který surfuje s admin právy, a neustále něco stahuje a hned přiinstalovává, má "jen" asi 99% šanci že si zaviruje pc. ve tvém případě pokud je antivir v klidu a stává se ti to na netu v internet exploreru, bych se podíval do nástroje - správa doplňků, a pokud ti nic neříkají, všechny je zakaž. ukonči a spusť znovu internet explorer, jestli to pomohlo.