Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No ňáká instrukce na adrese

Nadarala
Já vím, že sem píšu takovou chujovinu ale tak se zeptat můžu.
Cca 1-2x denně při prohlížení novinek na Seznamu se mi objeví tohle - INSTRUKCE NA ADRESE 0x02443912 ODKAZOVALA NA ADRESU PAMĚI 0x02567d84.
( to PAMĚI neni moje chyba, to tam je)
Děkuji všem, co se ozvou, díky, a nadár;-)

Ano, jsem tu. Pokud čtu správně, na nic se neptá. Tak jsem apoň udělal radost a vyjádřil se.

Já se na to dívám takhle: tazatel řeší nějakej problém. Chce odpověď zdarma. Pokud nemá ani tolik slušnosti popsat problém (což není tento případ) či položit dotaz (což je tento případ), pak... Pak vlastně nic.

Pavel

MaSo, zase to tak nepřeháněj. Já Pavla celkem chápu (tyto jeho argumenty mají jistou váhu), navíc každý z nás má "své mouchy" (nikdo nejsme dokonalí) a nemyslím, že bysme se měli navzájem takto urážet. Pavel slušně vyjádřil svůj názor, ty s ním můžeš nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co se s tím dá dělat.