Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak aktivovat plochu pro chat s bankou

dobrý den, stává se mi, že se nemohu spojit s poradcem banky chatem, když ten se ohlásí a čeká na můj písemný dotaz. Plocha je z mé strany neaktivní, na nic nereaguje, avšak psaní protějšku se mi řádně zobrazuje. Banka v rámci téhož přihlášení řádně reaguje na moje ostatní pokyny, takže chyba by měla být na mé straně.

děkuji za rady, napsal jsem na to detailně, co si myslím, ale zapomněl jsem se předem přihlásit a zmizelo to. Celý ten problém nestojí za to, abych se učil vašim učeným výrazům, raději dožiju bez chatování s bankou. Stačí mi to v Messengeru, kde to jde bez problémů. Ahojte.
A v mobilu Internet nemám, v mém věku 89 let nikam nechodím a stačí mi to v NB. Kromě toho jsem psal, že při navazování spojení chatem čtu pozdrav operátora, vybizení, abych napsal, co mne tíží, ale já psát nemohu, protože ploška pro psaní je neaktivní. Z toho plyne, že banka chat poskytuje.