Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací her (neznámá chyba)

Mám velký problém, kdsyž chci nainstalovat nové hry, tak to v půlce nebo na konci instalace ukáže chybu, skoušel jsem je na jinym PC a tam to šlo v pohodě, nevim v čem je chyba, mam velmi výkoný herní PC s service pack 3 Windows xp profesional, prosím POMOC:.(
Změna předmětu, původně: PROBLÉM S INSTALACÍ HER[CHYBA] (touchwood)

Jo, u Medal of Honor Airborne to napsalo:

Instalační soubor 'Content7.cab' požadované pro tuto instalaci je poškozený a nemůže být použit. This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package. To může znamenat chybu sítě, chybu čtení z disku CD-ROM nebo potíže s tímto balíčkem.

Na installler došlo k neočekávané chybě instalaci tohoto balíčku.
This may indicate a problem with this package. To může naznačovat problém s tímto balíčkem. The error code is 2350. Kód chyby je 2350.

Je to originál hra kupovaná v obchodě

myslím, že jsem ti již zcela jasně odpověděl, nač by ses měl zaměřit. Co jsi udělal, abys vyloučil jednotlivé body, které jsem ti nastínil? Anebo si umíš jen stěžovat, jak ti nikdo neporadí?

edit: rovněž jsem nenalezl žádnou tvou reakci na mou radu. Opravdu tedy nechápu tvé rozladění.

MoH Airborne má trochu specifický postup instalace,
aby se vůbec nainstaloval, tak musíš mít službu Brána Firewall na auto a povolenou, rovněž myslím ještě centrum zabezpečení (po skončení instalace si to můžeš zase nastavit dle svého uvážení). Dále pokud máš již nainstalované ovladače na Physx tak je musíš před instalací MoHA odinstalovat, MohA si tam nainstaluje svoje (po skonční instalace a všech patchů (posl. je myslim 1.3) si tam znovu dáš samozřejmě nové aktuální drivery na Physx)