Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací her (neznámá chyba)

Mám velký problém, kdsyž chci nainstalovat nové hry, tak to v půlce nebo na konci instalace ukáže chybu, skoušel jsem je na jinym PC a tam to šlo v pohodě, nevim v čem je chyba, mam velmi výkoný herní PC s service pack 3 Windows xp profesional, prosím POMOC:.(
Změna předmětu, původně: PROBLÉM S INSTALACÍ HER[CHYBA] (touchwood)

MoH Airborne má trochu specifický postup instalace,
aby se vůbec nainstaloval, tak musíš mít službu Brána Firewall na auto a povolenou, rovněž myslím ještě centrum zabezpečení (po skončení instalace si to můžeš zase nastavit dle svého uvážení). Dále pokud máš již nainstalované ovladače na Physx tak je musíš před instalací MoHA odinstalovat, MohA si tam nainstaluje svoje (po skonční instalace a všech patchů (posl. je myslim 1.3) si tam znovu dáš samozřejmě nové aktuální drivery na Physx)