Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak uživatelsky vypnout scripy (Nebo změnit css?) na cizím webu?

Ahoj,
na iDnes mají pro lidi s postižením sluchu prima program. Prima je v tom, že tam jde zvolit, aby se zobrazovalo, který pořad je opatřen skrytými titulky. A zároveň jde zvolit, aby se zobrazovalo označení premiér (a jdou tak i počítat premiérové pořady s titulky pro RRTV/atd.)
Problém ale je, že normálně jsou ty symboly téměř neviditelné a obarví se až při najetí myší.
Nevíte někdo, jak si tuto jejich "vychytávku" uživatelsky vypnout, aby ty symboly byly stále v plných barvách a ne zašedlé? Zkoušel jsem vypnout v prohlížeči javascript a nepomohlo. :-(

[91669-tv-program-neviditelne-symboly-png]

A to jako nepoužíváš nějaký blokovač reklam a neumíš si v něm vytvořit pravidlo?
Např. v uBlock Origin funguje:

tvprogram.idnes.cz##i.x-st:style(background-color: orange !important)
tvprogram.idnes.cz##i.x-prem:style(background-color: orange !important)

Barvu si dej jakou chceš, dal jsem oranžovou.