Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak uživatelsky vypnout scripy (Nebo změnit css?) na cizím webu?

Ahoj,
na iDnes mají pro lidi s postižením sluchu prima program. Prima je v tom, že tam jde zvolit, aby se zobrazovalo, který pořad je opatřen skrytými titulky. A zároveň jde zvolit, aby se zobrazovalo označení premiér (a jdou tak i počítat premiérové pořady s titulky pro RRTV/atd.)
Problém ale je, že normálně jsou ty symboly téměř neviditelné a obarví se až při najetí myší.
Nevíte někdo, jak si tuto jejich "vychytávku" uživatelsky vypnout, aby ty symboly byly stále v plných barvách a ne zašedlé? Zkoušel jsem vypnout v prohlížeči javascript a nepomohlo. :-(

[91669-tv-program-neviditelne-symboly-png]

Kráťo, nemám ucelený řešení, ale jsme na cestě. Vyzkoušel jsem: načetl jsem si web v Chromu, klávesa F12, našel jsem si tu ikonu, je to

<i class="x-st"></i>

Zkusil jsem to editovat a jednu jsem modifikoval na

<i class="x-st" style="zoom: 2; background-color: red"></i>

Takže si myslím, že přes nějakej CSS injector, jako doplněk Chromu, by mohlo fungovat vlastní CSS:

<style >
i.x-st {
zoom: 2;
background-color: red
}
</style>

To CSS si normálně upravíš podle potřeby, tohle je velký a červený, aby bylo vidět, že to funguje.

Cekal bych, ze by to mohl zvladnout nejaky doplnek do prohlizece, treba takovy, co blokuje reklamy v textu, ze kus kodu nahradi necim jinym, tak ho nechat nahradit na tomhle webu konec hlavicky odkazem na jeste jedno CSS, ktere by to pak proste prepsalo.

Ono mozna je doplnek, ktery to ma primo v popisu prace ...

Neco ve stylu: [deleteme.idnes.png]

cervenou carou vravo je oznacen pridany

<style>#menu:....

a id, na ktere se to vztahuje, jak je videt, tak podklad menu okamzite zmodral ...

A to jako nepoužíváš nějaký blokovač reklam a neumíš si v něm vytvořit pravidlo?
Např. v uBlock Origin funguje:

tvprogram.idnes.cz##i.x-st:style(background-color: orange !important)
tvprogram.idnes.cz##i.x-prem:style(background-color: orange !important)

Barvu si dej jakou chceš, dal jsem oranžovou.

Děkuji všem moc za pomoc. Doplněk ve Firefoxu Stylisch funguje, tak snad bude i pro předsedkyni komise pro skryté titulky, která používá Chrome. Ty rámečky jsou dostatečné.
Proč se neorámovaly ty premiéry netuším. Ale je to fuk, protože se tím rímečkem zvětšily a je to vidět dobře.

.x-st {
border: 7px solid green;
}

.x-prem {
border: 7px solid blue;
}

.x-idn {
height: 1px;
width: 1px;
}
[91678-premiera-idnes-png]

Značím za vyřešené.