Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení aplikace z Google play do PC

Dobrý den,

prosím o radu, jak stáhnout aplikaci z Google play do chytrého telefonu bez internetu pomocí kabelu.
Pokoušel jsem se stáhnout konkrétní aplikaci, ale vyžadovalo to založení účtu na Googlu, což jsem učinil,
ale přesto to hlásilo, že přehrání není možné, pouze přímo do telefonu s internetem.
Existuje nějaký způsob, jak to lze udělat pomocí PC.

Děkuji za odpověď.

Ano jde, kupříkladu přes vygenerování linku GooglePlay : https://apps.evozi.com/apk-downloader/
Jen okopíruj link (URL adresu) té aplikace z GooglePlay a vlož ho, zadej vygenerovat link "Genereate Download Link" a stáhnout "Download".
Nebo si tu aplikaci stáhni z apkpure, nejlépe pořešit ten problém s telefonem.
(tedy jestli jsem pochopil správě, že tu APK chceš stáhnout do PC a pak ji nainstalovat do telefonu, a né ji spoustět na PC)

Díky za odpověď. Tohle mne zaujalo, ale protože jsem amatér, potřeboval bych ještě poradit.
Chci si stáhnout třeba aplikaci Lidl plus nebo QR kod, z čeho mám okopírovat URL adresu, když u těchto aplikací je jenom obrázek a vedle toho je
INSTALOVAT a do jakého řádku mám v té aplikaci apk-downloader vložit URL adresu (jsou tam 2 řádky a pod tím Download Link)?
Děkuji za odpověď.