Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktivace Windows 10 po obnovení do továrního nastavení

Dob­rý den,
Mám po­čí­tač s Win­dows 10, kte­rý je ak­ti­vo­va­ný po­mo­cí di­gi­tál­ní li­cen­ce. Ny­ní se chys­tám sy­tém ob­no­vit do továrního nastavení. Pro­to by mě za­jí­ma­lo, zda sy­tém bu­de i po ob­no­ve­ní stá­le ak­ti­vo­va­ný, když li­cen­ci ne­mám pro­po­je­nou s Micro­soft účtem. (Pokud možno chci to dělat bez Microsoft účtu.)
Dě­ku­ji.

Digitální licence fungovala, ale v jistém bodu nastavování nové instalace mne to dál bez MS účtu nepustilo.
Nedovolilo mi to vytvořit v systému offline účet.
Musel jsem založit MS účet. Přihlásit se do Win přes něj, pak teprve založit offline účet a ten "online" účet, přes který jsem provedl první přihlášení, smazat.
V celé logice MS a OS Windows mi tom nepřijde nic divného :-)
Ale možná, že jsem někde něco přehlédl a tato procedura byla zbytečná.