Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení TV k PC jako druhý monitor

Zdravím, chci si propojit TV obrazovku k PC jako druhý monitor pro streamy, mám PC obrazovku přes HDMI ale jen jeden výstup na HDMI tak jsem si koupil HDMI rozdvojku a zapojil to do TV + PC monitor, ale můj PC stále nerozpozná druhý displej, mam TV i PC jako jeden obraz a WINDOWS + P (rozšířit) taky nejde. NĚJAKÝ rady prosim?

Změna hulvátského předmětu, původně: PROPOJENÍ TV K PC JAKO DRUHÝ MONITOR (host)

Pokud má počítač 2 výstupy, třeba D-SUB a HDMI, tak každý monitor do zvláštního výstupu.
Některé grafické karty to řeší rozdvojkou, ale dodanou přímo ke grafické kartě, která rozbočí úmyslně zapojené výstupy v konektoru na dva fyzické konektory.

Obecně to z jednoho výstupu nejde, jde fakt jen o jeden výstup.

Další možností je USB-C, pokud na počítači je. Mohl by sis koupit konvertor USB-C třeba na DVI nebo HDMI. Pak bys měl výstup pro další monitor.

Není problém, vytáhni ty plastový čudlíky z grafické karty a máš další výstupy. I když to budou asi Display porty, ale to uvidíš, až to vytáhneš. Existují kabely Displayport->HDMI.
Taky tam máš DVI výstup, i ten se dá použít s patřičným kabelem.

Když máš grafickou kartu, tak nezpojuj TV do výstupů na desce, ale do té grafiky.