Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uBlok uživatelské filtry (syntaxe)

Ahoj,
chci vylepšit uživatelské rozhraní televizního programu iDnes. Díky filtrům v uBlock, které mi poradil kacikac jsem docílil toho, že jsou dobře vidět pořady s titulky a premiéry.
Jenže už mi pár lidí napsalo, že by se jim líbilo ještě "vyhodit" ty fotky a popisky pořadů (ne název pořadu).
Fotky - když udělám filtr

tvprogram.idnes.cz##img:style(display: none !important)

tak zmizí i loga stanic.
A u popisků, které jsou v odstavci, se zase zmenší (při height) i ty ikony ST a Premiéra.
Jak to tedy napsat, aby to blokovalo načítání *.jpg (nebo je zmenšit na 1x1 px) a totéž s těmi popisky? Prostě, aby zůstaly pouze názvy pořadů a označení ST, Premiéra.
Díky za radu.

[91698-ublok-filtry-syntaxe-png]

Děkuji ti 1257x. Nebýt tebe, tak jsem v háji. "Šéfová přes titulky" po mě původně chtěla, abych napsal webmasterovi iDnes, aby to udělal. :-)
Rovnou jsem vyndal ty ostatní "ikony", jelikož to by si určitě vymyslela dnes (nemůže vše napsat naráz). Ještě chce zvýraznit časy (to v tagu small), ale tohle mi nefunguje. Proč?

tvprogram.idnes.cz##ismall:style(color: blue !important)

Jinak už to vypadá moc dobře. Jak se to "scvrklo", tak je zrovna u Primy krásně vidět, kolik titulkuje premiér.

[91716-prima-premiery-png]

Šéfová poprvé, po snad 15 letech udělala něco sama (vždy jí to dělám přes Team Viewer). Nakopírovala si ty filtry a napsala mi:
"už nejsem technické embryo, ale novorozenec!
To se oslaví!!!"
Kráťa: "vidíš, že to nic není."
Šéfová: "Já se třásla, že něco zničím.
to je kráááásnýýýýý"
Kráťa: "To jsou jen zábrany. Musíš si říkat, že počítač je blbec a vyhraješ nad ním. Podařilo se to díky kacikac (kolegovi z poradny)."