Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace BIOSu

Ahoj, koupil jsem si nový procesor (pozn. Intel Core 2 Quad Q9550) a po jeho zapojení a spuštění vyskočí hláška "Unknow CPU - Update BIOS" Do Windows mě to normálně pustí (Vista 64-bit). Mám základní desku ASUS RAMPAGE FORMULA. Na stránkách ASUS jsem si vyhledal, že tento procesor je podporován od verze BIOSu 0407. Tuto verzi jsem si také stáhnul. Prosím o radu, co mám dělat teď? Stažený soubor má název - RAMPAGE-ASUS-Formula-0407.ROM. Poraďte, disketovou mechaniku nemám. Všem Děkuji

Opravdu má koncovku .bin? To je zvláštní. Stáhl jsem ten soubor přímo ze stránuk Asusu, rozbalil a má koncovku .rom

Toto je odkaz přímá na download sekci Asus (stáhl jsem Version 0407 z Global serveru)

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

Je to tem správný?