Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POE připojení

Zdravím,mám problém s připojením externí antény na router Huawei B525s-23a od t-mobile. Bydlím v přízemí a na půdu to mám tak 10m. Chtěl bych to vyřešit, že připojím router na půdě pomocí POE připojení datového kabelu a tak bych potřeboval poradit jak to v bytě rozvést na wifi. Mám ještě z ADSL router Zyxel jestli by šel použít? Díky předem za info.

Pokud je to jen kvůli WiFi, pak by ten Zyxel teoreticky použít šel.
Vypni v něm DHCP a NAP (pokud to jde), kabel připoj do LAN (on ani jinam nejde, protože ten router má jako vstup telefonni kabel) a nastav si WiFi, jak potřebuješ.
Na tom routeru nahoře můžeš WiFi vypnout, protože je zbytečné vysílat, kde to nikdo nechytá.