Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpojování SSD disku při stahování

Zdravím,stahuju hru ze steamu přímo na SSD,problém je,že SSD po čase úplně zmizí,není k nalezení ve správě disků,ale v SSD tool boxu je viditelný.Co s tím?
SSD je nový,byl viditelný ve správe disku předtím,ted poprve na nej neco stahuju a zmizel.Zkousel jsem vydelat a znovu vlozit SSD,tady problem asi nebude.Prosím o radu.Díky

Instalace Windows? Windows mám nainstalovaný na HDD, u toho SSD jsem jen vytvořil jednoduchý svazek dle netu a zobrazilo se mi SSDcko vedle místní disku,dal už jsem s ním nic nedělal,až teď jsem na něj začal stahovat,zvládlo to asi 16 gb a najednou SSD fuč,ani nejde ve správě počítači znova inicializovat,už tam vůbec není.
Vzal druhý disk?jakože HDD co tam mám?moc nechapu

No můj plán byl dokoupit SSD kvůli načítáním časům u her,mel jsem za to,že nepotřebuju rychlejší systém,kvůli tomu mám jen 256Gb SSD,momentálně nefunkcni😃
Ale neříkám,že by na to nemohla přijít řada,jen můj prvotní plán byl tenhle.

Jinak bych opravdu viděl jako nejlepší postup jak disk vyzkouset sehnat flesku, stáhnout instalačku win, odpojit starý disk a nainstalovat win na nvme.
Pokud s něco pokazí máš vše na tom starém disku.
Instalace disk prověří.
Vypadá to, že ani nedojede.

kde se vzala ta instalačka w10? zhruba rok vydání?
jakým programem je vytvořená boot flashka, případně pro jaký typ instalace - bios/uefi?
jaký je teď stav ssd? formát gpt / mbr / nebo správně bez jakéhokoliv oddílu? (správně toho je víc, ale to by ses tu nepotřeboval ptát)

dá se tato low end blikající parodie ssd vyzkoušet v jiném pc jako běžný disk?

Tak instalacka byla pres oficialni stranku zhruba tak unor,březen tohoto roku a boot flashka je vytvořena pres media creation tool dle navodu a typ instalace bios,instaloval jsem si tak windows na HDD a v pohode
format SSD na GPT
Snazím se nekoho nahnat,ale zatim se nedarí,starsi zakladovky nez ta moje.