Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpojování SSD disku při stahování

Zdravím,stahuju hru ze steamu přímo na SSD,problém je,že SSD po čase úplně zmizí,není k nalezení ve správě disků,ale v SSD tool boxu je viditelný.Co s tím?
SSD je nový,byl viditelný ve správe disku předtím,ted poprve na nej neco stahuju a zmizel.Zkousel jsem vydelat a znovu vlozit SSD,tady problem asi nebude.Prosím o radu.Díky

kde se vzala ta instalačka w10? zhruba rok vydání?
jakým programem je vytvořená boot flashka, případně pro jaký typ instalace - bios/uefi?
jaký je teď stav ssd? formát gpt / mbr / nebo správně bez jakéhokoliv oddílu? (správně toho je víc, ale to by ses tu nepotřeboval ptát)

dá se tato low end blikající parodie ssd vyzkoušet v jiném pc jako běžný disk?

Tak instalacka byla pres oficialni stranku zhruba tak unor,březen tohoto roku a boot flashka je vytvořena pres media creation tool dle navodu a typ instalace bios,instaloval jsem si tak windows na HDD a v pohode
format SSD na GPT
Snazím se nekoho nahnat,ale zatim se nedarí,starsi zakladovky nez ta moje.