Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenit administratora

D.den prajem.Najde sa tu niekto ,kto by mi mohol ?Dostala som pc -lenovo s windows10.Potrebujem navod na to;ako zdedit pravomoci spravcu-Admin,alebo nieco podobne:(pokusila som sa asi vsetko.KRASNE DAKUJEEEEM Dada

Nějak jsem nepochopil, co vlastně potřebuješ?

Každopádně, pokud jsi dostala počítač, prvním krokem by měla být čistá instalace Windows. Jednak si vše nastavíš podle sebe (účty, správné ovladače atd.) a máš jistotu, že tam nezůstane bordel po předchozím majiteli (spyware, keyloggery atd.). Takže tak.

Jestli tam nemáš žádná data, tak spustit instalaci Windows a během ní odstranit všechny oddíly. Není potřeba Windows předem odinstalovávat.

Snad jsou ty Windows legální a aktivované?

Být tebou, tak to svěřím někomu zkušenějšímu, jsou potřeba určité znalosti. I když návodů je na netu hafo.

Do recovery se dostaneš treba držením Shift při startu nebo mačkáním F8 před startem a nebo jednoduše tak, že násilně restartujes/vypnes počítač v průběhu startu než úplně najedoubWindows

Jde o to, co chceš dosahnout. Jestli vyčistit počítač, pak Reset do továrního nastavení. Jestli se chceš dostat k datům, pak potřebuješ resetovat heslo admina.

Už dopyte sa uvádza, že sa jedná o zákonné dedičstvo hnuteľnej veci po zosnulom nebožtíkovi (poručiteľovi), čím nás v poradni dedič žiada o radu, ako *zdediť administrátorské práva k OS Windows nakoľko sa v závete ani pred notárom o tom nepíše. Hustýýý, to nevymyslíš.

---------------------------------------------------------
Ideálne v príkazovom riadku čierneho okna cmd.exe, ako Správca, okopčiť tento text:

Net user administrator /active:yes

Vytvorí sa nový účet slangom zvaný "Superadmin".

Nechcem vám dvom samozvaným mudrcom, určite boľševikmi na ich komunistických školách VŠ nakvaseným expertom na americký, kapitaľistický, západný, tuzexový OS Windows, kaziť dobrú náladu v prípade šťastne zelených, kladných plusov vo vyjadrení sa pod mojim príspevkom, ale šepnem vám do ušiek, že existuje niečo také, ako príkazový riadok pod RAM, otvorené čierne okno cmd.exe, a to nabútovaním mašiny z externého média z ISO Windows:

Ak viete po americky, po kapitaľisticky, po západniarsky internetúvať svojim browserom s prekladačom, poskytujem vašim urodzeným, slovutným, vytešeným ctihodnostiam tento link:

https://www.top-password.com/blog/4-ways-to-enable-built-in-administrator-account-on-windows/

Vlaste je to viac menej kompletný návod aj pre nešťastného dopytcu, ako zbúrať správcovský múr v zakliatom nehnuteľnom dedičstve v podobe noťasa.

Hustýýý. Darmo je, ambiciózny fleg, všade vlezlý vlezdoprdelko okotený ta het z Východu SR, si musel tiež svoje múúúdro špitnúť pod môj príspevok, inak by ho rozdrapilo od jedu. Boľševici ho naučili trepať do klávesnice amerického ščotá, ako cvičenú opicu, papina.

Nechcem vám dvom samozvaným mudrcom, určite boľševikmi na ich komunistických školách VŠ nakvaseným expertom na americký, kapitaľistický, západný, tuzexový OS Windows, kaziť dobrú náladu v prípade šťastne zelených, kladných plusov vo vyjadrení sa pod mojim príspevkom,...
Ak viete po americky, po kapitaľisticky, po západniarsky internetúvať svojim browserom s prekladačom, poskytujem vašim urodzeným, slovutným, vytešeným ctihodnostiam tento link:tu som ja ako doma

Nuda, těch prášků užíváš pořád málo!