Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp notebook blikne monitor a nic

dobry dem,.

mam notebook od hp. dnes jsem ho zkousel zapnout a noc. Po hrani si s nim je ve stavu, kdyz po zapojeni adapteru (vyzkouseny dva kusy) zacne startovat, 1 sekundu bezi a pak zhasne. Zadna chyba, zadne blikani. Nestandardni je i to samotné zapinani po zapojení napájení. Zkousel jsem vyndani baterky, x zpusoby drzeni vypinacihi tlacitka a nic. Ze svetipek dole na notebooku pak svitil jenom blesk, nyni uz ani ten ne. Prijde mi idvne to startovani,.ktere dela i s vyndanou baterkou a to, ze vzdycky po cca vterine vypne. Co by tam mohlo být rozbitého?

asi je to přesně co si myslíš - levný krám od hp po záruce chcípnul. asi ne celý, jen měnič napájení na základní desce, ale kdo to bude opravovat? základní deska se vyhodí a její výměna bude dražší než zbytková cena krámu.
teď je špatný čas na nákup, asi i na servis.

pořiď si zatím na 3-6 měsíců nějaký náhradní kancelářský pc nebo ntb (bazar nebo raději repas). mezitím sleduj nabídky na ebay, jestli se neobjeví základní deska za slušnou cenu. oni už dnes taky neví, co by za to chtěli.

Proboha hlavne neposilej do servisu.
Je to vadna zakladovka a v servisu muze stat i 10000kc.
Muzes zkusit odpojit interni LCD kablik port a zapojis vga/hdmi
monitor do notebooku. Pokud to pojede na externi monitor,
bude vadne interni LCD.
Jinak je to fakt ta zakladovka.