Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp notebook blikne monitor a nic

dobry dem,.

mam notebook od hp. dnes jsem ho zkousel zapnout a noc. Po hrani si s nim je ve stavu, kdyz po zapojeni adapteru (vyzkouseny dva kusy) zacne startovat, 1 sekundu bezi a pak zhasne. Zadna chyba, zadne blikani. Nestandardni je i to samotné zapinani po zapojení napájení. Zkousel jsem vyndani baterky, x zpusoby drzeni vypinacihi tlacitka a nic. Ze svetipek dole na notebooku pak svitil jenom blesk, nyni uz ani ten ne. Prijde mi idvne to startovani,.ktere dela i s vyndanou baterkou a to, ze vzdycky po cca vterine vypne. Co by tam mohlo být rozbitého?

Proboha hlavne neposilej do servisu.
Je to vadna zakladovka a v servisu muze stat i 10000kc.
Muzes zkusit odpojit interni LCD kablik port a zapojis vga/hdmi
monitor do notebooku. Pokud to pojede na externi monitor,
bude vadne interni LCD.
Jinak je to fakt ta zakladovka.