Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska + procesor

Zdravím, mám koupenou novou základní desku Asus ROG MAXIMUS IX EXTREME, která podporuje 6-7 Generaci procesoru Intel. Chci si k tomu koupit, ale i5 9400F 9 generace. Bude něčemu vadit?
Díky

On je problém v tom, že tu původní cenu 19134 Kč u CZC nikdy nebo posledních 2,5 roku neměli, vždy nižší a ta škrtlá byla v podstatě podvod.Podobně fungují i další obchody, třeba Mounfield, kde škrtlé ceny neplatí nikdy a slouží jen pro akce typu Vše za třetinu apod.Takže tuto kartu zlevnili z minulé ceny 3199 Kč,platné už od 7.11.2019, jen o 38%.

[91763-czc1-png]

Tohle přeci snad každý ví, že většina původních cen je podvod. Drtivá většina obchodů dělá to, že před BF zdraží o 30% a a pak napíši sleva na všechno 40%. Samozřejmě to podvod je, ale co čekat od těhle obchodníků. To jim někdo snad žere?