Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AP/Router do domácnosti

Ahoj, jaký se dneska vyplatí koupit v podstatě AP s velkým pokrytím a 2.4 a 5 GHz Wifi? Cca před 2-3 lety jsem si kupoval tp-link archer C1200 a byl jsem s ním velmi spokojen, ale za tu dobu určitě nastala velká proměna na trhu...a dneska už se určitě najdou lepší modely...jaké AP by jste mi doporučili dneska v ceně do 1,8k? Děkuji za tipy.

cili to te omezuje v downloadu, pripadne zaplaceny tarif, tam si asi nepolepsis. ale pada to.

jsem na to koukal, ac80 ma asi(?) 2jadrovy cpu za 1500.
ax10 ma 3jadrovy cpu za 1700 s casem perspektivnejsim ax=wifi 6.
asi bych si hodil korunou.