Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbird - nastavení účtu

Dobrý den.
Snažím se si nastavit Thunderbird.
Hned v úvodu to po mně chce uživatelské jméno, heslo a další nastavení.
Vše jsem správně vyplnila, ale stále mi to píše, že "Nastavení nemohlo být ověřeno" - je vaše uživatelské jméno a heslo v pořádku?
Správně ho tam určitě píšu, protože na webovém rozhraní se do mailu dostanu bez problémů.
Moc děkuji.

Ahoj, v práci jsme teď řešili zřejmě podobný problém, kdy nám asi tři zákazníci, kteří doposud používali Thunderbird normálně, nahlásili, že jim nešly odesílat maily.

Našli jsme tento příspěvek:
https://www.reddit.com/r/Thunderbird/comments/k3wl8b/thunderbird_and_fetching_emails_via_pop3_stopped/

Bohužel se nám zatím neozvali. Ale jde dost pravěpdopodobně o nějakou kolizi s antivirákem. V tomto případě s ESET/NOD32.
Takže jestli máte ESET, asi by mohl být problém tam.