Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký z notebooků je nejvýkonnější ?

Zase jsem sy vybral pár jiných notebooků, a teď mi jde hlavně o celkovou výkonnost. Kterej notebook si myslíte, že je nejvýkonnější. Po hlasování hlavně okomentujte proč si to myslíte a hlavně jestli si myslíte, že na něm půjde Call of Duty 4... :-D
ASUS NB X51L (2GB ram)
Hewlett Packard Compaq Presario CQ50-110 (2GB ram)
MSI EX610X-008CZ (2GB ram)
Acer Aspire 5530-602G16Mi (2GB ram)
ASUS F5RL-AP431 (3GB ram)

(a jde mi vážně o výkon a ne o nějaký webkamery a td...)
Popřípadě napište ještě nějaký výkonnější do 13.000 CZK
Děkaj za váš hlas 8-)

Ne, nešlo - a zkirplení hry na minimální rozlišení a detaily nepovažuju za hraní ale zločin.;-) Vždy jsem to řešil tak, že když jsem měl nevýkoné pc, tak jsem si zahrál něco staršího - je spousta výtečných her, které na tom rozjedeš bez problémů (Co mě hodně bavilo - Mafia, Max Payne, GTA: Vice City...)

nechápu že chceš ntb na hraní a ještě k tomu na lyžák... je to jen můj názor.. ale na zakládce jsme se bez toho obešli (ani to nebylo tak dostupný)... jediný co jsme tam táhnuli byli repráky s hudbou.. a užili jsme si to maximálně.. no a o střední to už asi raděj ani mluvit nebudu.. to už bylo o něčem jiným.. no ale taky bez téhle moderní záležitosti.. no ale hlavně tam jedeš, aby si pořádně zapařil (ale ne na ntb) :beer::puff: