Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký z notebooků je nejvýkonnější ?

Zase jsem sy vybral pár jiných notebooků, a teď mi jde hlavně o celkovou výkonnost. Kterej notebook si myslíte, že je nejvýkonnější. Po hlasování hlavně okomentujte proč si to myslíte a hlavně jestli si myslíte, že na něm půjde Call of Duty 4... :-D
ASUS NB X51L (2GB ram)
Hewlett Packard Compaq Presario CQ50-110 (2GB ram)
MSI EX610X-008CZ (2GB ram)
Acer Aspire 5530-602G16Mi (2GB ram)
ASUS F5RL-AP431 (3GB ram)

(a jde mi vážně o výkon a ne o nějaký webkamery a td...)
Popřípadě napište ještě nějaký výkonnější do 13.000 CZK
Děkaj za váš hlas 8-)

Ne, nešlo - a zkirplení hry na minimální rozlišení a detaily nepovažuju za hraní ale zločin.;-) Vždy jsem to řešil tak, že když jsem měl nevýkoné pc, tak jsem si zahrál něco staršího - je spousta výtečných her, které na tom rozjedeš bez problémů (Co mě hodně bavilo - Mafia, Max Payne, GTA: Vice City...)

nechápu že chceš ntb na hraní a ještě k tomu na lyžák... je to jen můj názor.. ale na zakládce jsme se bez toho obešli (ani to nebylo tak dostupný)... jediný co jsme tam táhnuli byli repráky s hudbou.. a užili jsme si to maximálně.. no a o střední to už asi raděj ani mluvit nebudu.. to už bylo o něčem jiným.. no ale taky bez téhle moderní záležitosti.. no ale hlavně tam jedeš, aby si pořádně zapařil (ale ne na ntb) :beer::puff:

Notebooky na kterých se dá hrát začínají od 20ti nahoru. Grafiky v nich měnit nejdou jako v pc.Nekupuj si notebook kvůli lyžáku ještě ti ho někdo rozbije/poblije (možná ty sám:-)).

to je jedno, 12.000 CZK není až zase tolik....

Tohle se nedá komentovat!
Jsou rodiny krerým musí ta částka stačit na to aby měcíc přežili.
Ty to chceš jen na lyžák.
Nepochopitelné. Už jsi si nějaké peníze vydělal?