Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílená tabulka A4 na webu

Zdravím,
kamarádka má představu, že prakticky ihned vyrobím tabulku, nejlépe rozměru A4, do které budeme oba nezávisle přispívat. Tato bude pod heslem, čímž k ní budeme mít přístup toliko my dva skrze heslo a bude někde na webu.
Navrhl jsem dvě řešení, zčásti splňující požadavky:
1.) Založit zaheslený blog.
2.) Využít Google Calendar.
Ani jedna možnost jí z blíže nespecifikovaných důvodů nevyhovuje.
Nejlepší na tom je, že to chce pokud možno ihned a pokud se dotážu na podrobnější informace, jsem vzápětí osočen z lenosti, neschopnosti a alkoholismu. Posléze mi flákne s telefonem.
Neposkvrněn jsa programováním webových aplikací, není možno si to naprogramovat. Vybodnout se na to nemůžu.
Takže teď máte veškeré informace, které mám já.
Nějaké nápady?
Díky, oldsoft

Co to je "tabulka rozměru A4" ? Pod tím si představím třeba tabulku skla 210x297 mm.

jsem vzápětí osočen z lenosti, neschopnosti a alkoholismu. Posléze mi flákne s telefonem.

Já myslel že jsi říkal, že to je kamarádka. A kamarádky takové věci nedělají. :-/

Ani jedna možnost jí z blíže nespecifikovaných důvodů nevyhovuje.

Vždycky, když někomu něco nevyhovuje, tak mu řeknu, ať navrhne co by mu vyhovovalo... Jinak se můžeš snažit a navrhovat padesát řešení a stejně pro ni žádné nebude dobré...
Říct, že něco nevyhovuje je jednoduché, ale přijít s vlastním nápadem a zapojit mozek, to už je těžší.

To jsou moje slova. Blbé je, že mi nedovolí vyslovit téměř ani jednoduchou větu, natož souvětí. Když se nakonec dostanu k souvislejší argumentaci, dostanu kouzelnou odpověď: "Mysli!" To bych ale musil býtí jasnovidcem...

akoze, takeho cloveka by som poslal doprdele maximalnou rychlostou, priatelka-nepriatelka. ked je tak mudra, nech mysli ona. ty jej teraz budes znasat dobreze nie modre z neba a ona ta vzdy bude odkopavat. tak nech si spravi sama tabulku a presne ako chce. preco nechas zo seba robit fackovacieho panaka?

Okrem vyssie navrhovanych sluzieb prakticky uz nic online na vyber nemas. Mozno este tak nieco na sposob Sharepoint services ci jak sa to volalo, ale to vobec nieje jednoduche spravit a pouziva sa to skor vo vacsich podnikoch. Pripadne vo windows Vista je vec nazvana "Priestor pre spolupracu" ktora funguje ako online pisacia tabula ( ta na ktoru sa pise tymi fixkami) a mozu ju editovat viaceri ludia naraz.

stat se poskvrnenym a zacit studovat zaklady html, php a SQL... Rekni, at ti da tak pul roku, ze to nastudujes :-D

Mozna ji to do te doby prejde... ]:)

PS: moznost cislo 2: zalozit si schranku na freemailu a tam pravidelne odesilat dokument wordu, excelu, openoffice writera ci jinich kancelarskych aplikaci atd. Namisto freemailu muzes pouzit nejaky free prostor pro webove stranky (pristupuje se tam mnohdy pomoci FTP...)

S tím půlrokem je to asi tak adekvátní odhad. Ona chce v zásadě profesionální zakázkovou webovou aplikaci, pokud možno ihned a zdarma. Hm.
FTP: mám sice svou doménu, ale ta je pro daný účel na prd, posílání zaheslovaných excelských souborů mejlem je pak praktičtější...