Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílená tabulka A4 na webu

Zdravím,
kamarádka má představu, že prakticky ihned vyrobím tabulku, nejlépe rozměru A4, do které budeme oba nezávisle přispívat. Tato bude pod heslem, čímž k ní budeme mít přístup toliko my dva skrze heslo a bude někde na webu.
Navrhl jsem dvě řešení, zčásti splňující požadavky:
1.) Založit zaheslený blog.
2.) Využít Google Calendar.
Ani jedna možnost jí z blíže nespecifikovaných důvodů nevyhovuje.
Nejlepší na tom je, že to chce pokud možno ihned a pokud se dotážu na podrobnější informace, jsem vzápětí osočen z lenosti, neschopnosti a alkoholismu. Posléze mi flákne s telefonem.
Neposkvrněn jsa programováním webových aplikací, není možno si to naprogramovat. Vybodnout se na to nemůžu.
Takže teď máte veškeré informace, které mám já.
Nějaké nápady?
Díky, oldsoft

stat se poskvrnenym a zacit studovat zaklady html, php a SQL... Rekni, at ti da tak pul roku, ze to nastudujes :-D

Mozna ji to do te doby prejde... ]:)

PS: moznost cislo 2: zalozit si schranku na freemailu a tam pravidelne odesilat dokument wordu, excelu, openoffice writera ci jinich kancelarskych aplikaci atd. Namisto freemailu muzes pouzit nejaky free prostor pro webove stranky (pristupuje se tam mnohdy pomoci FTP...)

S tím půlrokem je to asi tak adekvátní odhad. Ona chce v zásadě profesionální zakázkovou webovou aplikaci, pokud možno ihned a zdarma. Hm.
FTP: mám sice svou doménu, ale ta je pro daný účel na prd, posílání zaheslovaných excelských souborů mejlem je pak praktičtější...