Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batoh na notebook

Nazdar, zacala mi skola a tak budu potrebovat i nejakej batuzek na notebook. Urcite se tu najde plno lidi co batoh maji a tak bych se chtel zeptat na vase zkusenosti, jestli je lepsi mensi/vetsi, pripadne znacku nebo dalsi vychytavky.

Na pohled se mi libi tento product.jsp. Mozna je trosku vyssi, ale libi se mu tvar i barvy.

Typ ti konkretne neporadim, ale z osobni zkusenosti...

Kdysi v zime bylo naledi. Mel jsem plne ruce, tak jsem transportoval book ve vyztuzene brasne pres rameno (Dicota), kterou jsem mel schovanou v krosne na zadech (do batohu by se nevesla). Jak jsem sel, tak pred policejni sluzebnou nejak zapomneli posypat led. Pad nasladoval na zada a zaroven na hranu obrubniku. Plnou vahou jsem dolehl na krosnu... Book byl bez sebemensiho skrabnuti. Kdybych ho mel pouze v batuzku, asi bych se s nim loucil... 3-[

Takze hledej maximalni polstrovani a dobre vyztuzeni. Zdroj by se nemel davat pred book, aby v pripade padu nebyl tlak na stroj soustreden do jednoho bodu, ale na plochu... (proto ta tuhost)